Genesis

Kam k zubaři v BrněDomů

Podobné téma:
kino lucerna v brně - program
národní divadlo v brně vstupenky
aktuální dopravní situace v br..
krajský soud v brně jednání
akce v Brně Kociánka tento vík..
Kam k zubaři v Brně
Personální Agentura Brno Staro..
Epilace elektrickou jehlou v B..
Externí:
čnb zlaté a stříbrné mince pro..
Kalousek v Brně v divadle Husa..
Biskupství v brně
Lidl Seznam prodejen v Brně
náušnice stříbrné na šroubek d..
azylový dům pro matky s dětmi ..
Stříbrné náušnice
koupit náhrobní lampu v brně
krajský soud v brně obchodní r..
prodejna v brne spojka řetízku..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
ilustrovaná encyklopedie šlechtických ..
hotely s animačním programem pro děti ..
ruská armádní vzduchovka
míšovo tajemství obsah knihy
táta k příštím vánocům, ilustrátor
šampony pro psy medivet na lupy
teplákový soupravy adidas pro miminka
Vlastina Svátková Prostor pro duši
nejlevnější letenky usa skyscanner
tipsport hokej živě hokejka tv vitkovice
prodejna rockpoint
vestavné myčky na nádobí euronics
nejlepší recept na šuhajdy
nápady co dát do adventní ho kalendáře
proúčtování jiný výsledek hospodaření ..
hračkářství dráčik prodejny-ostrava
jak vyměnit sim kartu za mikro blesk m..
jysk prošívané přikrývky z dutého vlákna
slza kapela wikipedie
Antonín Man

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Kam jít v Brně k zubaři s neošetřitelným dítětem? - Diskuse...
Kam jít v Brně k zubaři s neošetřitelným dítětem? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Kam jít v Brně k zubaři s neošetřitelným dítětem? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/kam-jit-v-brne-k-zubari-s- ..

Stomatologie Campus Klinika - Hlavní stránka | Facebook
V tu chvíli jsem paní recepční řekla, že tohle opravdu není nic pro mě a přihlásila se k jinému zubaři v Brně. Ačkoliv se zuby nemívám problém, jeden nikdy neví, co se vyvrbí a opravdu nehodlám lítat po pohotovostech v Brně, i když bych...V tu chvíli jsem paní recepční řekla, že tohle opravdu není nic pro mě a přihlásila se k jinému zubaři v Brně. Ačkoliv se zuby nemívám problém, jeden nikdy neví, co se vyvrbí a opravdu nehodlám lítat po pohotovostech v Brně, i když bych...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/stomatologiecampus

Zubaři v Pohořelicích - Město Pohořelice
S ohledem na občany v částech města s nedostatečnou slyšitelností místního rozhlasu a pracující mimo území města, nabízíme možnost zasílání hlášení místního rozhlasu na zaslanou emailovou adresu.S ohledem na občany v částech města s nedostatečnou slyšitelností místního rozhlasu a pracující mimo území města, nabízíme možnost zasílání hlášení místního rozhlasu na zaslanou emailovou adresu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pohorelice.cz/zubari-v-pohorelicich

Na jižní Moravě chybí zubaři. Nechtějí odejít z velkých měst...
Dejte nám vybavenou ordinaci a byt. Potom možná budeme u vás v obci léčit lidi. Takové jsou často podmínky zubařů a obvodních lékařů. Menší jihomoravská města přitom mají nedostatek obou dvou.Dejte nám vybavenou ordinaci a byt. Potom možná budeme u vás v obci léčit lidi. Takové jsou často podmínky zubařů a obvodních lékařů. Menší jihomoravská města přitom mají nedostatek obou dvou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/brno/zpravy/na-jizni-morave-chybi-zu ..

Zubaři nabízejí narkózu pro děti, lékaři se přou o rizika...
Někteří zubaři a soukromé kliniky začali nabízet službu pro děti - zákrok v celkové anestezii. Na letácích slibují, že malý pacient tak necítí žádnou bolest nebo nepříjemné pocity.Někteří zubaři a soukromé kliniky začali nabízet službu pro děti - zákrok v celkové anestezii. Na letácích slibují, že malý pacient tak necítí žádnou bolest nebo nepříjemné pocity.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/zubari-nabizeji-narkoz ..

Proč zubaři nenabízejí celkové protézy | Doktorka.cz
Pokud se zubaři nechtějí dostat do ztráty, pacientovi je ani nenabízejí, nebo dostanou pacienti protézu z horších materiálů, která je levnější.Pokud se zubaři nechtějí dostat do ztráty, pacientovi je ani nenabízejí, nebo dostanou pacienti protézu z horších materiálů, která je levnější.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravi.doktorka.cz/proc-zubari-nenabizeji-cel ..

Zubaři | Doktorka.cz
Můžu také poprosit o radu, kam k nějakému hodnému, kvalitnímu a ne moc drahému panu zubaři, či zubařce v Brně?Můžu také poprosit o radu, kam k nějakému hodnému, kvalitnímu a ne moc drahému panu zubaři, či zubařce v Brně?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuse.doktorka.cz/zubari

4. strana Aktuální zakázky a poptávky služeb pro zubaře
4. strana Hledáte nové zákazníky? Podívejte se na zakázky a poptávky služeb zubařů !4. strana Hledáte nové zákazníky? Podívejte se na zakázky a poptávky služeb zubařů !
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zakazky.sluzby.cz/zubari/4

Návštěva zubního lékaře
 Dospělý má nárok na jednu návštěvu zubního lékaře za rok. Většinou to v kombinaci s pravidelnou návštěvou dentální hygieny a správným domácím čištěním bohatě stačí. Dospělý má nárok na jednu návštěvu zubního lékaře za rok. Většinou to v kombinaci s pravidelnou návštěvou dentální hygieny a správným domácím čištěním bohatě stačí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jslab.cz/pro-pacienty/navsteva-zubniho-lekare

Největšího Čecha vezla k zubaři na vozíku! | Blesk.cz
Nejvyššího Čecha Tomáše Pustinu (32 let, 225 cm, 150 kg) z Rozkoše u Humpolce rozbolely zuby. Na Vysočině ho však žádný zubař nemohl ošetřit, nikdo neměl vhodné křeslo. Obrovi ulevili od bolesti až ve Fakultní nemocnici U svaté Anny v Brně...Nejvyššího Čecha Tomáše Pustinu (32 let, 225 cm, 150 kg) z Rozkoše u Humpolce rozbolely zuby. Na Vysočině ho však žádný zubař nemohl ošetřit, nikdo neměl vhodné křeslo. Obrovi ulevili od bolesti až ve Fakultní nemocnici U svaté Anny v Brně...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/118287/nejvets ..


Kam s dítětem k zubaři s anestezií - Diskuse - eMimino.cz
Kam s dítětem k zubaři s anestezií už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Kam s dítětem k zubaři s anestezií už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/kam-s-ditetem-k-zubari-s-a ..

Jít k zubaři hned? - Diskuse - eMimino.cz
Jít k zubaři hned? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Jít k zubaři hned? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/jit-k-zubari-hned-71939

Zubaři | Hospodský Kvíz
Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden. Večerem soutěžící provádí moderátor, jenž je zárukou dobré a fungující zábavy.Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden. Večerem soutěžící provádí moderátor, jenž je zárukou dobré a fungující zábavy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hospodskykviz.cz/tymy/profil/79/zubari

Zubaři: je nás stále méně — Události — iVysílání — Česká...
Zubaři: je nás stále méně — Události, Stomatologická komora varuje, že Česku pro příští roky hrozí nedostatek zubařů:Zubaři: je nás stále méně — Události, Stomatologická komora varuje, že Česku pro příští roky hrozí nedostatek zubařů:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalost ..

Zubaři na venkov nechtějí, lidé k nim musí dojíždět desítky...
Zubařům a stomatologům se na venkov nechce. Ani dobré podmínky od města a zdravotní pojišťovny nejsou dostatečnou motivací, aby například v Jemnici, městě na rozhraní tří krajů u hranic s Rakouskem, sehnali stomatologa.Zubařům a stomatologům se na venkov nechce. Ani dobré podmínky od města a zdravotní pojišťovny nejsou dostatečnou motivací, aby například v Jemnici, městě na rozhraní tří krajů u hranic s Rakouskem, sehnali stomatologa.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/jihlava/zpravy/nedostatek-zubaru-v-j ..

Zubaři před důchodem nemají mimo velká města náhradu, mladí...
Přidejte se k průvodu Odvahu k životu v Brně ve středu 26. 12. 2012 od 17.00 do 18.30 hodin. Trasa: Roh ulice Bašty a Masarykovy - Masarykova - náměstí Svobody - Česká - Joštova - Rašínova - náměstí Svobody -… Zobrazit vícePřidejte se k průvodu Odvahu k životu v Brně ve středu 26. 12. 2012 od 17.00 do 18.30 hodin. Trasa: Roh ulice Bašty a Masarykovy - Masarykova - náměstí Svobody - Česká - Joštova - Rašínova - náměstí Svobody -… Zobrazit více
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/pardubice/zpravy/stomatolog-zubar-ab ..

Conni jde k zubaři | Dumknihy.cz – knihy po všech stránkách
Bude muset k zubaři. Ale strach má velké oči. Milá paní doktorka umí rychle zub vyléčit. A Conni teď už ví, jak o zoubky pečovat.Bude muset k zubaři. Ale strach má velké oči. Milá paní doktorka umí rychle zub vyléčit. A Conni teď už ví, jak o zoubky pečovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumknihy.cz/conni-jde-k-zubari

Zubaři chtějí, aby si pacienti platili plomby | Týden.cz
Zubaři se nedohodli se zdravotními pojišťovnami na cenách péče pro příští rok. Žádali po nich víc peněz. O úhradách chtějí proto ještě jednat s ministerstvem...Zubaři se nedohodli se zdravotními pojišťovnami na cenách péče pro příští rok. Žádali po nich víc peněz. O úhradách chtějí proto ještě jednat s ministerstvem...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/domaci/zdravotnictvi/zubari- ..

Indičtí lékaři provedli unikátní zákrok. Mladíkovi odebrali 232...
Tohle snad ani není možné. Tým chirurgů a dentistů z Bombaje má za sebou unikátní operaci, která podle všeho znamená nový světový rekord. Jednomu…Tohle snad ani není možné. Tým chirurgů a dentistů z Bombaje má za sebou unikátní operaci, která podle všeho znamená nový světový rekord. Jednomu…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/rodina/indicti-zubari-zlomili-rekord ..

Nej restaurace v Brně
Nej restaurace v BrněNej restaurace v Brně
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

restu.cz/brno

Počet záznamů:20

Kam k zubaři v Brně
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80